Dnes je nedeľa, 23. júla 2017
SK
EN
DE
RU


Reštaurácia

Icon Reštaurácia
Elegantný interiér penziónu Diana s čistými líniami doplnený obrazmi s poľovníckou tematikou oslovuje najmä náročnú klientelu uprednostňujúcu kvalitu podávaných jedál, diskrétnosť a profesionalitu personálu ako i kultúru prostredia.
Posedenie v kaviarni s výhľadom do jednej z najkrajších záhrad v Piešťanoch Vám ponúka príjemné chvíle strávené s priateľmi alebo obchodnými partnermi. Široký výber káv a čajov ako i spôsob podávania nápojov Vás iste zaujme.
Penzión Diana má výnimočnú terasu, ktorá je hosťom k dispozícii celoročne. V zime je komplet zasklená s možnosťou použitia ohrievačov, takže si tu posedíte či v lete alebo v zime. Reštaurácia ako aj kaviareň sú nefajčiarske. Priestor pre fajčiarov je vytvorený na terase. Kapacita reštaurácie je 50 miest, kaviareň 35 miest a terasa 40 miest. Reštaurácia je zameraná predovšetkým na poľovnícke špeciality pričom na jedálnom lístku nájdete i jedlá medzinárodnej kuchyne. Jedlá sú pripravované moderným spôsobom s dodržaním zásad zdravého spôsobu prípravy pokrmov. Diana je pre gurmánov.
Icon Poľovnícky salónik
Penzión Diana poskytuje exkluzívny priestor pre organizovanie rôznych osláv a slávnostných príležitostí nielen rodinného ale aj spoločenského charakteru. Kapacita miestnosti je 25 osôb. Salónik je nefajčiarsky, vybavený klimatizáciou. Príjemnú atmosféru zvlášť v zimných mesiacoch poskytuje krásna kachlová pes s lesníckym motívom. Celá miestnosť je ozvučená s možnosťou zapojenia vlastnej hudobnej produkcie. Súčasťou interiéru sú aj trofeje zvierat pochádzajúcich z rôznych častí Slovenska ako aj starožitné lustre a obrazy s poľovníckym motívom.
Icon Otváracie hodiny
Pondelok – Piatok 07.00 – 22.00
Sobota a Nedeľa 08.00 – 22.00

 

DESIGN, PRODUCTION : MICHAL RAFAJ / POPULAR ®